Wielkie gratulacje dla Zarządu Stowarzyszenia Wodociągi Wielkopolskie od wszystkich Członków Stowarzyszenia za uzyskanie absolutorium praktycznie jednogłośnie!

Bardzo dziękujemy za kolejny rok świetnej pracy zakończony dodatnim wynikiem finansowym. Dziękujemy Jacku i Moniko

To był wspanialy rok z SWW. Grupa Księgowa robiła spotkania na bardzo profesjonalnym poziomie. Gratulacje i podziękowania należą się również liderom Grupy Technicznej. Marta i Paweł zorganizowali kilka ciekawych spotkań naszpikowanych wiedzą techniczno - praktyczną
